Opinie

Żródło:
Klub Podkomorzego
Waldemar Wiktorski

Dzięki członkostwu w klubie co miesiąc mam możliwość delektowania się winami z całego świata

28 lat temu zaczynałem swoją przygodę z winami, jako ich smakosz. Nie pamiętam już gdzie zetknąłem się po raz pierwszy z Wine-express ( reklama w prasie? internet?). Oferowali coś co dla mnie początkującego smakosza win było pociągające, a mianowicie członkostwo w Klubie Podkomorzego. Dzięki członkostwu w klubie co miesiąc mam możliwość delektowania się winami z całego świata , wybranymi starannie przez John’a Borrella i jego zespół. Szczególne uznanie dla Pani Marii Wierczyńskiej , która przez cały ten okres mojego członkostwa w Klubie Podkomorzego pozostawała zawsze w gotowości do spełnienia każdej mojej prośby jako członka klubu.
02.09.2023
Żródło:
Klub Podkomorzego
Dominika Milion

Super ze jesteście.

Dołączenie do Klubu Podkomorzego to spełnienie marzeń; co miesiąc z mężem wspólnie otwieramy karton i z ogromna ciekawością zaglądamy do środka co tym razem pysznego dla nas przygotował. Super ze jesteście.
25.10.2023
Żródło:
Klub Podkomorzego
Mirosław S.

Jestem wieloletnim członkiem Klubu

Koncepcję Klubu Podkomorzego i jej realizację w Wine Express Ltd uważam za bardzo profesjonalna rewelację. Jestem wieloletnim członkiem Klubu i bardzo to sobie chwalę.
03.08.2023
Żródło:
Klub Podkomorzego
Piotr

Zachęcam do uczestnictwa w Klubie, bo to tylko początek wielkiej przygody nie tylko z winem.

Głównym benefitem mojego uczestnictwa w Klubie Podkomorzego to możliwość poznania niezwykłego człowieka o niezliczonych pasjach. Dziennikarza, społecznika i przy okazji eksperta w zakresie win Johna Borrell. A stąd już blisko do znalezienia wspólnych zainteresowań , jakimi jest poznawanie win z całego świata , tajemnic ich wytwarzania, ale i kultur danych regionów. A o tym najpiękniej potrafi opowiadać John na wspaniałych wieczorach organizowanych w Kania Lodge. Zachęcam do uczestnictwa w Klubie, bo to tylko początek wielkiej przygody nie tylko z winem.
16.07.2023
Żródło:
Google
Rafał Wójtowicz

Kupiłem wino z oferty i jestem bardzo zadowolony.

Przyjemność picia wina zaczyna się od jego zakupu. Najlepiej smakuje, kiedy kupuje się je u ludzi, którzy się na nim znają. Polecam to miejsce. Trafiłem tu przypadkowo... kupiłem wino z oferty i jestem bardzo zadowolony.
08.2023
Żródło:
Google
Agata Zambrzycka

Jestem zachwycona.

Duży wybór wegańskich win, przystępne ceny, ekspedientka kompetentna, rewelacyjna obsługa. Jestem zachwycona.
03.2023
Żródło:
Google
Ja Jakowski

Bardzo duży wybór wegańskich win,

Bardzo duży wybór wegańskich win, świetna obsługa z ogromem wiedzy, dawno nie czułem się tak zauroczony sklepem. Gorąco polecam <3
05.2023
Żródło:
Google
Grzegorz Perestaj

Szczerze polecam Wine Express i jego pracowników. Rzetelni, obeznani, dobrze doradzą pyszne wina.

Niektórzy mówią, że degustacja wina jest 3-poziomowa: kolor, zapach, smak. A dla mnie ważny jest jeszcze 4-ty poziom – zakup wina, rozmowa ze sprzedawcą, który wprowadzi nas w historię wina, opowie o jego bukiecie, pochodzeniu i walorach. I w tej kwestii szczerze polecam Wine Express i jego pracowników. Rzetelni, obeznani, dobrze doradzą pyszne wina. Nigdy się nie zawiodłem.
06.2022
Żródło:
Google
Jacek Walczak

Bardzo miła i kompetentna obsługa.

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Bardzo duży wybór wyśmienitych win. Polecam dla smakoszy wina. Korzystne rabaty przy większych zamówieniach.
04.2021
Żródło:
Google
Justyna Motta

Pełen profesjonalizm i miła obsługa Pań ze sklep

Pełen profesjonalizm i miła obsługa Pań ze sklepu spowodowały, że biorę pod uwagę tylko ten sklep do realizacji większych i mniejszych zamówień.
02.2020