Dostawa

CENNIK TRANSPORTU

Dostawy realizowane są standardowo w godzinach 9.00 – 17.00

INFORMACJE 

  1. Jeżeli nie możesz sam odebrać zakupionych produktów w naszym Sklepie to w twoim imieniu może je odebrać kurier z renomowanej firmy kurierskiej z którą współpracujemy. Wystarczy, że zaznaczysz taką opcję przy zamówieniu. Przesyłka jest solidnie zapakowana i ubezpieczona.
  2. Kurier dostarczy przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Przesyłka zawierająca napoje alkoholowe będzie wydana tylko osobie pełnoletniej.
  3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w najbliższy dzień roboczy, będący dniem pracy sklepu, następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało potwierdzone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracy sklepu następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane. Dostawa towaru powinna nastąpić w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu potwierdzenia zamówienia.
  4. Ostateczne zaakceptowanie zamówienia oznacza, że do zamawiającego zostaje wysłany zamówiony towar, zaś – w przypadku płatności kartą z konta zamawiającego zostanie pobrana wcześniej zablokowana kwota, na jaką opiewało zamówienie. Gdy płatność następuje przelewem, towar zostaje wysłany do zamawiającego, gdy na rachunek sprzedawcy wpłyną odpowiednie środki.
  5. Niezbędnym warunkiem odbioru zamówionego towaru jest okazanie dowodu tożsamości.
  6. Dostawa towaru powinna nastąpić w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu potwierdzenia zamówienia
  7. Przed odebraniem przesyłki należy koniecznie sprawdzić stan opakowania. Jeśli przerwana jest taśma, albo przesyłka nosi jakiekolwiek ślady ingerencji z zewnątrz – należy odmówić przyjęcia przesyłki.
  8. Kupujący ma obowiązek poinformować osoby odbierające przesyłkę lub desygnowane do jej odebrania o regulaminie i zasadach odbierania przesyłek.